Atrakcje

Goście Eko-Zagrody mają do dyspozycji obfity sad owocowy oraz ogród urządzony dla wypoczynku, możliwość uczestnictwa w sezonowych pracach przyrodniczych i życiu wiejskim, w tym przygotowywanie posiłków domowych (również z produktów wytworzonych w gospodarstwie).

Dla aktywnych polecamy trampolinę, tenis stołowy oraz wycieczki rowerowe (z siedziskami dla dzieci) po okolicach czystych jezior i lasów wchodzących w skład Parku Narodowego NATURA 2000. Dla wytrawnych – profesjonalne trasy rowerowe oraz piesze, możliwość zorganizowania spływu kajakowego po rzece Krutyń oraz zwiedzanie okolicznych zabytków historycznych i ciekawostek przyrodniczych.

Inne atrakcje

Wspólnie dla dzieci i dorosłych proponujemy:

  • zajęcia plastyczne – modelowanie z różnych materiałów przyrodniczych, wypalanie na drewnie itp.
  • malowanie – farbami i kredkami na sztalugach
  • czytanie – książki o mazurach, przyrodnicze, dla dzieci
  • gry edukacyjne i zespołowe

Wszystkich zapraszamy do zielonej szkoły „W krainie mlekiem i miodem płynącej” na wspaniałe zabawy w charakterze edukacji ekologiczno-przyrodniczej.

Niezależnie od pory roku w Eko-Zagrodzie Bocianie Gniazdo mile widziani wszyscy miłośnicy przyrody. Z pewnością dla was nie zabraknie atrakcyjnych zajęć; a moc domowego ogniska… uleczy, doda sił i natchnienia na wiele wspaniałych dzieł!

Więcej informacji: